fbpx

Płyn do dezynfekcji rąk

Kiedyś płyn do dezynfekcji rąk kojarzył się głównie z służbą zdrowia. Używany był przez lekarzy i personel medyczny przy zabiegach i badaniach. Jednak od 2020 roku jest na wyposażeniu każdego domu, biura czy samochodu. Z gadżetu stał się niezbędnym środkiem, który chcemy mieć blisko siebie, aby zminimalizować ryzyko zachorowania na COVID-19.

Zaraz po ogłoszeniu pandemii płyn do dezynfekcji rąk znikał z półek w takim tempie, że nie nadążano z produkcją. Wykupywano każdy jego rodzaj nie bacząc na zapach czy cenę. Liczyło się tylko to, że zabija bakterie i wirusy.

Płyn do dezynfekcji rąk może dbać o skórę!Część osób ma negatywne nastawienie do chemicznych środków do dezynfekcji rąk. Nie korzystają z automatów do dezynfekcji rąk , omijają dozowniki i dyspensery. Niestety źle dobrane składniki oraz ich ilość mogą powodować podrażnienia skóry, a nawet wywoływać reakcje alergiczne. Mając na uwadze wszystkie wady jakimi są obarczone zwykłe płyny do dezynfekcji rąk firma lofee przygotowała wysokiej jakości mieszankę środka do dezynfekcji.

Wysoka zawartość substancji antybakteryjnych na poziomie 70% zapewnia odpowiednią higienę skóry dłoni. Składniki nawilżające, takie jak gliceryna oraz olej migdałowy nadają skórze miękkość i gładkość, a dodatek D-pantenolu łagodzi i koi przesuszony naskórek. Po użyciu płynu lofee na skórze pozostaje odświeżający zapach lawendy.

Czy płyn do dezynfekcji rąk uchroni przed zakażeniem?Stu procentowej ochrony przed korona wirusem i innymi zakażeniami nie ma. Zgodnie z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia najlepszymi środkami zapobiegawczymi są: częste mycie rąk wodą z mydłem, włącznie z ich dezynfekcją za pomocą specjalnych środków. Zakrywanie ust i nosa podczas kaszlu czy kichania. Należy także zachowywać bezpieczny dystans społeczny - min. 1m odległości od innych osób. Poszczególne kraje stosują także inne obostrzenia jak ograniczenie w przemieszczaniu się czy zamykanie poszczególnych branż w gospodarce.

Kup teraz!


Gdzie używany jest nasz płyn do dezynfekcji rąk?

Biura

Hotele

Kawiarnie i restauracje

Szkoły i uczelnie

Siłownie i kluby fitnes

Żłobki i przedszkola

Szpitale i przychodnie

Kliniki stomatologiczne

Lotniska

Urzędy i banki

Stacje benzynowe

Centra handlowe

Wypełnij formularz