fbpx

Opinie i realizacje

Nasze produkty od początku do końca przygotowujemy z myślą o zadowolonych użytkownikach. Dlatego miło nam, gdy doceniają oni elegancję projektu, jakość użytych materiałów i solidność wykonania. Wsłuchujemy się uważnie we wszystkie opinie na temat naszych urządzeń, chcąc doskonalić ich walory użytkowe i estetyczne. Jesteśmy dumni ze wszystkich pomyślnych realizacji.

… najważniejsze, że nie trzeba
niczego dotykać.

"
Dozownik do dezynfekcji kupiłem najpierw do biura – dla pracowników i klientów. Okazał się bardzo praktyczny, bo nie wymaga żadnego ładowania ani wymiany baterii. Wystarczy co jakiś czas dolać płynu antybakteryjnego i gotowe! No i oczywiście najważniejsze, że nie trzeba niczego dotykać. Teraz to podstawa!
JAROSŁAW STYN – Biuro Nieruchomości JS

… 10 l płynu to naprawdę sporo.

"
Duża stacja dezynfekująca bardzo dobrze sprawuje się w szatni,w której jest największa chyba rotacja opiekunów i dzieci.Co chwilę trzeba czegoś dotknąć, a potem – wiadomo – odkazić ręce. Na szczęście 10 l płynu to naprawdę sporo. Jak dotąd działa bez zarzutu ☺
KARINA DOMINIK – Leśne Przedszkole

… ilość antyseptyku jest
dozowana precyzyjnie.

"
W przypadku branży medycznej reżim sanitarny to po prostu być albo nie być. Cieszę się, że zdecydowałem się na zakup urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji rąk. Teraz ja, moi współpracownicy i pacjenci czujemy się dużo bezpieczniej. Dozownik wygląda naprawdę ładnie, a ilość antyseptyku jest dozowana precyzyjnie, więc wiem, że nic się nie marnuje.
ROBERT MSTOWSKI  – Klinika Stomatologii i Implantologii

Nasze realizacje

Szkoła
LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET
Czytaj dalej
Szkoła
LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET
Czytaj dalej
Szkoła
LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET
Czytaj dalej
Szkoła
LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET
Czytaj dalej
Partnerzy i klienci, którzy już nam zaufali

Wypełnij formularz